Odborná školení

23.10.2012

Zdokonalte svoji obchodní a marketingovou odbornost. Objednejte si pro svoji firmu jedno z aktuálních školení, které zrealizujeme buď v našich přednáškových sálech nebo u vás ve firmě.

Aktuálně nabízíme tato školení :

 

1) Marketing od A do Z  – provede vás vývojem oboru, který je často mylně spojován s reklamou. Vysvětlí vám, jak tento obor vznik, jaké by měl být poslání uvnitř firem. Vysvětlí :  co je to vize, mise, hlavní cíle firmy, strategie, projekt nebo plán. Ukážete si jaké máme typy strategií a kdy je použít. Více se také budete zabývat marketingovým plánem, kdy si ukážete co jej tvoří a jak ho sestavit. Lektor vám látku nejen vysvětlí, ale pomocí studií a diskuzních úkolů vtáhne do jednotlivých návodů.

  • Školení trvá 1 den a základní cena je 34 300,- pro skupinu 5-15 osob

 

 2) Propagace a komunikace  – toto školení se zaměřuje na jednu ze složek marketingového mixu a sice na „Propagaci a komunikaci“ . Získáte znalosti jaké existují základní cíle propagace. Kdy jednotlivé typy propagace použít. Čemu říkáme propagační mix. Jak sestavit zprávu, sdělení. Jak vybrat média. Jak lze měřit a vyhodnocovat úspěšnost propagace.

  • Školení trvá 1 den a základní cena je 33 100,- pro skupinu 5-12 osob.

 

Více informací na info@neubertmarketing.cz

Zavoláme vám

Nechte nám své telefonní číslo a my se vám obratem ozveme a můžeme probrat vaše požadavky

Rychlý dotaz
Zavřít