Rozšíření týmu

08.06.2018

Nově rozšiřujeme tým tazatelů

Hledáme doplnění našeho týmu tazatelů orientované na terénní, dotazníkový průzkum trhu.

V případě Vašeho zájmu či dotazu na více informací zašlete svůj životopis a kontakt nejlépe pomocí formuláře ZDE nebo na email info@neubertmarketing.cz . Uveďte zejména konkrétní příklady zkušenosti s dotazováním  nebo typ vzdělání, pracovní zkušenosti. 

 

Brigáda online respondent - panel domácností

PŘIHLÁŠKA - respondent  online dotazníku

Obsahem Vaší práce-brigády, bude vyplňování dotazníku na internetu. Jak to funguje? Do mailu Vám bude jednou za čas ( dle zaměření výzkumu ) zaslán on-line dotazník a pokud jej vyplníte a odešlete, tak obdržíte nejpozději do 30 dnů odměnu, peníze. Výši odměny se dozvíte vždy při obdržení dotazníku mailem. Výše odměny závisí od složitosti a rozsahu dotazníku. Můžete se tak přivydělat ke své stávající práci z pohodlí domova. Touto přihláškou si Vás zařadíme do určité kategorie respondentů a oslovíme Vás ve chvíli, kdy budeme pořádat výzkum, který nejlépe vyhovuje Vaší osobě.

Brigáda respondent diskuzní skupiny

PŘIHLÁŠKA - respondent  diskuzní skupiny

Obsahem Vaší práce-brigády, bude diskuze na určité téma. Tzn. budete pozván/na na skupinové sezení ( cca 10 osoba ), kde se moderátor bude ptát Vás a ostatních na určité téma. Např. Jaký používáte prací prášek, kde ho kupujete, proč právě tam atd.. Za účast na diskuzní skupině obdržíte odměnu. Ta je se odvíjí na počtu hodin, které na diskuzi strávíte. Touto přihláškou si Vás zařadíme do určité kategorie respondentů a oslovíme Vás ve chvíli, kdy budeme pořádat výzkum, který nejlépe vyhovuje Vaší osobě.


Externí tazatel/ka

PŘIHLÁŠKA - tazatel

Jste komunikativní, flexibilní osoba?

Hledáme doplnění našeho týmu externích tazatelů na občasné, jednorázové brigády orientované na terénní, dotazníkový průzkum trhu.

V případě Vašeho zájmu či dotazu na více informací zašlete svůj životopis a kontakt nejlépe pomocí formuláře ZDE nebo na email skorepova@neubertmarketing.cz . Uveďte zejména konkrétní příklady zkušenosti s dotazováním  nebo typ vzdělání, pracovní zkušenosti. 

 

Regiony, pro které primárně hledáme nové tazatele :

  • Praha
  • Plzeň
  • Liberec
  • Ústí nad Labem
  • Brno
  • Ostrava
  • České Budějovice
  • Hradec Králové
  • Mladá Boleslav

 

PŘIHLÁŠKA - tazatel

Zavoláme vám

Nechte nám své telefonní číslo a my se vám obratem ozveme a můžeme probrat vaše požadavky

Rychlý dotaz
Zavřít